Yhteystiedot

Provad Oy

Tel.: +358 20 755 9770
 
etunimi.sukunimi@provad.fi 
www.provad.fi
Y-tunnus: 1856723-2
Verkkolaskutusosoite: 003718567232
Katso tarkemmat laskutustiedot
Etsitkö asiakastukea? Klikkaa tästä
map 1

Toimisto Espoo
Polaris Business Park, Itsehallintokuja 6, 02600 ESPOO

map 1

Toimisto Tampere
Viinikankatu 47, 33800 TAMPERE

Jyrki Narvanto

Jyrki Narvanto

Chief Executive Officer

Tel.+358 20 761 9604

jyrki.narvanto@provad.fi

Tomi Korpaeus

Tomi Korpaeus

Senior Business Designer

Tel.+358 20 761 9607

tomi.korpaeus@provad.fi

staff14.jpg

Ari Matula

Sales Director

Tel.+358 20 761 9612

ari.matula@provad.fi

Markku.jpg

Markku Mikkolainen

Director, Professional Services

Tel.+358 20 761 9606

markku.mikkolainen@provad.fi


Myynti

staff14.jpg

Ari Matula

Sales Director

Tel.+358 20 761 9612

ari.matula@provad.fi

staff13.jpg

Tero Nissinen

Customer Experience Advisor

Tel.+358 20 761 9609

tero.nissinen@provad.fi

staff4.jpg

Jouko Kujala

Customer Experience Advisor

Tel.+358 20 761 9619

jouko.kujala@provad.fi

Jussi.jpg

Jussi Mankki

Customer Experience Advisor

Tel.+358 20 761 9618

jussi.mankki@provad.fi

staff14.jpg

Marko Ikävalko

Customer Experience Advisor

Tel.+358 20 761 9591

marko.ikavalko@provad.fi


Markkinointi ja viestintä

Mikko_Latva-koivisto.jpg

Mikko Latva-Koivisto

Marketing Manager

Tel.+358 20 761 9614

mikko.latva-koivisto@provad.fi

Elina.jpg

Elina Pennanen

Brand and Communications Coordinator

Tel.+358 20 761 9592

elina.pennanen@provad.fi


Professional Services

staff10.jpg

Markku Mikkolainen

Director, Professional Services

Tel.+358 20 761 9606

markku.mikkolainen@provad.fi

Jussi Alaruusi

Service Desk

Tel.+358 20 761 9772

jussi.alaruusi@provad.fi

Pasi.jpg

Pasi Kytölä

Senior Service Delivery Manager

Tel.+358 20 761 9615

pasi.kytola@provad.fi

Tuukka.jpg

Tuukka Heinonen

Service Delivery Manager

Tel.+358 20 761 9593

tuukka.heinonen@provad.fi

LasseOz.jpg

Lasse Oz

Service Manager

Tel.+358 20 761 9595

lasse.oz@provad.fi

staff9.jpg

Tom Vuorio

Application Specialist
- Contact Centers

Tel.+358 20 761 9608

tom.vuorio@provad.fi

staff5.jpg

Timo Pelkonen

Senior Business Process Specialist

Tel.+358 20 761 9610

timo.pelkonen@provad.fi

staff6.jpg

Jukka-Pekka Leino

Senior Application Specialist – Integrations

Tel.+358 20 761 9613

jukka-pekka.leino@provad.fi

staff8.jpg

Ari Lehtinen

Application Specialist - Unified Communications

Tel.+358 20 761 9602

ari.lehtinen@provad.fi

EsaReilio.jpg

Esa Reilio

Head of RPA

Tel.+358 40 502 6762

esa.reilio@provad.fi

staff14.jpg

Mikko Sinikallio

RPA Experimentation Specialist

Tel.+358 20 761 9774

mikko.sinikallio@provad.fi

staff12.jpg

Mika Leiman

Application Specialist – Integrations

Tel.+358 20 761 9617

mika.leiman@provad.fi

staff11.jpg

Mikko Ahonen

Application Specialist – Integrations

Tel.+358 20 761 9616

mikko.ahonen@provad.fi

Sten.jpg

Sten Kultakangas

Application Specialist – Integrations

Tel.+358 20 761 9594

sten.kultakangas@provad.fi

Matti.jpg

Matti Pakarinen

Application Specialist – Integrations

Tel.+358 20 755 9775

matti.pakarinen@provad.fi

staff7.jpg

Eero Ilves

Application Specialist – Integrations

Tel.+358 20 761 9611

eero.ilves@provad.fi

Anne Kaitamo

Software Engineer

Tel.+358 20 761 9598

anne.kaitamo@provad.fi

staff14.jpg

Santeri Kivikoskela

Software Designer

Tel.+358 20 761 9773

santeri.kivikoskela@provad.fi

Sanna.jpg

Sanna Riihimäki

UX Designer

Tel.+358 40 552 0085

sanna.riihimaki@provad.fi

Tomi.jpg

Tomi Urama

Software Designer

Tel.+358 40 415 5611

tomi.urama@provad.fi