Yhteystiedot

Provad Oy

Tel.: +358 20 755 9770
 
etunimi.sukunimi@provad.fi 
www.provad.fi
Y-tunnus: 1856723-2
Verkkolaskutusosoite: 003718567232
Katso tarkemmat laskutustiedot
Etsitkö asiakastukea? Klikkaa tästä

Provad Espoo

Toimisto Espoo 
Polaris Business Park, Itsehallintokuja 6, 02600 ESPOO

Provad Tampere

Toimisto Tampere 
Sarankulmankatu 12, 33900 TAMPERE 

Jyrki Narvanto

Jyrki Narvanto

Chief Executive Officer

Tel.+358 20 761 9604

jyrki.narvanto@provad.fi

Tomi Korpaeus

Tomi Korpaeus

Senior Business Designer

Tel.+358 20 761 9607

tomi.korpaeus@provad.fi

staff14.jpg

Ari Matula

Sales Director

Tel.+358 20 761 9612

ari.matula@provad.fi

Markku.jpg

Markku Mikkolainen

Director, Professional Services

Tel.+358 20 761 9606

markku.mikkolainen@provad.fi


Myynti & markkinointi

staff14.jpg

Ari Matula

Sales Director

Tel.+358 20 761 9612

ari.matula@provad.fi

Tero Nissinen

Tero Nissinen

Customer Experience Advisor

Tel.+358 20 761 9609

tero.nissinen@provad.fi

staff4.jpg

Jouko Kujala

Customer Experience Advisor

Tel.+358 20 761 9619

jouko.kujala@provad.fi

Jussi.jpg

Jussi Mankki

Customer Experience Advisor

Tel.+358 20 761 9618

jussi.mankki@provad.fi

Elina

Elina Pennanen

Marketing & Communications Manager

Tel.+358 20 761 9592

elina.pennanen@provad.fi


Professional Services

staff10.jpg

Markku Mikkolainen

Director, Professional Services

Tel.+358 20 761 9606

markku.mikkolainen@provad.fi

Pasi.jpg

Pasi Kytölä

Head of PMO

Tel.+358 20 761 9615

pasi.kytola@provad.fi

Tuukka.jpg

Tuukka Heinonen

Head of CX Management

Tel.+358 20 761 9593

tuukka.heinonen@provad.fi

staff14.jpg

Mikael Salminen

Service Delivery Manager

Tel.+358 20 755 9778

mikael.salminen@provad.fi

staff14.jpg

Eija Vilpponen

Service Delivery Manager

Tel.+358 20 761 9603

eija.vilpponen@provad.fi

staff9.jpg

Tom Vuorio

Application Specialist
- Contact Centers

Tel.+358 20 761 9608

tom.vuorio@provad.fi

staff5.jpg

Timo Pelkonen

Senior Business Process Specialist

Tel.+358 20 761 9610

timo.pelkonen@provad.fi

staff6.jpg

Jukka-Pekka Leino

Senior Application Specialist – Integrations

Tel.+358 20 761 9613

jukka-pekka.leino@provad.fi

staff8.jpg

Ari Lehtinen

Application Specialist - Unified Communications

Tel.+358 20 761 9602

ari.lehtinen@provad.fi

Sten.jpg

Sten Kultakangas

Application Specialist – Integrations

Tel.+358 20 761 9594

sten.kultakangas@provad.fi

Ismo Vuorinen

Application Specialist – Integrations

Tel.+358 20 761 9605

ismo.vuorinen@provad.fi

staff7.jpg

Eero Ilves

Application Specialist – Integrations

Tel.+358 20 761 9611

eero.ilves@provad.fi

staff12.jpg

Mika Leiman

Application Specialist – Integrations

Tel.+358 20 761 9617

mika.leiman@provad.fi

Anne Kaitamo

Software Engineer

Tel.+358 20 761 9598

anne.kaitamo@provad.fi

staff11.jpg

Mikko Ahonen

Application Specialist – Integrations

Tel.+358 20 761 9616

mikko.ahonen@provad.fi

Matti.jpg

Matti Pakarinen

Application Specialist – Integrations

Tel.+358 20 755 9775

matti.pakarinen@provad.fi

Johannes Pitkänen

Johannes Pitkänen

Service Desk Specialist

Tel.+358 20 755 9773

johannes.pitkanen@provad.fi

staff14.jpg

Mikko Kulmala

Service Desk Specialist

Tel.+358 20 761 9595

mikko.kulmala@provad.fi

Robotiikka ja koneoppiminen

EsaReilio.jpg

Esa Reilio

Head of RPA

Tel.+358 40 502 6762

esa.reilio@provad.fi

staff14.jpg

Mikko Sinikallio

RPA Specialist

Tel.+358 40 759 2227

mikko.sinikallio@provad.fi

staff14.jpg

Mikko Muhonen

AI Specialist

Tel.+358 20 755 9776

mikko.muhonen@provad.fi

staff14.jpg

Mika Peltokorpi

AI Specialist

Tel.+358 40 663 5765

mika.peltokorpi@provad.fi

staff14.jpg

Joni Sarikoski

RPA Developer

Tel.+358 44 322 0189

joni.sarikoski@provad.fi

Design

 

Sanna.jpg

Sanna Riihimäki

Head of Design

Tel.+358 44 552 0085

sanna.riihimaki@provad.fi

staff14.jpg

Aki Lindberg

Service Designer

Tel.+358 45 878 5688

aki.lindberg@provad.fi